Georgina Rodriguez më e bukur se kurrë

Georgina Rodriguez jeton prej gati një viti në Torino me Cristiano Ronaldon dhe familjen e saj, por çifti i njohur kthehet shpeshherë në Madrid, për arsye biznesi.


E fejuara e “yllit” të Juventusit, këtë herë kë qenë në kryeqytetin spanjoll për të marrë pjesë në një mbrëmje bamirësie, e organizuar nga“Elle”.

Sytë e të pranishmëve u fokusuan të pamja e modeles që u shfaq në një version vërtet seksi. Në Madrid dalluan një stil të veçantë të Georginas.