Geti e Marina të dashuruar ‘kokë e këmbë’, e tregon foto e fundit

Marina Vjollca dhe Ghetto Geasy është ndër çifti më i komentuar i estradës shqiptare.


Ata përmes postimeve në rrjetet sociale tregojnë thuajse çdo ditë momentet e lumtura të lidhjes bashkëshortore, shkruan Reporteri.net.

Këtë e kanë bërë edhe përmes postimit të fundit.

Ata kanë postuar një fotografi ku shihen brenda një veture, ndërsa Marina është e shtrirë.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Bukuroshja shqiptare ka ndarë një moment romantik me bashkëshortin e saj në Instagram, ku shihen shumë të lumtur në praninë e njëri tjetrit. /Reporteri.net/.