Geti ‘kapet’ në komente me balldëzken e tij

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca tashmë ndodhen për pushime në një prej zonave më tropikale dhe ekzotike këtë vere, në ishullin Barbados.


Prej andej, çifti ka ndarë shumë foto vërtet provoKative, pasi teksa shumë njerëz janë ende në periudhën e tyre të punës, kaltërsia e detit dhe dielli i Barbados me siguri i ka ç’orientuar.

E teksa kjo ide na vjen vazhdimisht në kokë, nuk mundemi dot ta thonim me zë të lartë, por Luana Vjollca edhe si kunatë që është, ka gjetur konfidencat për t’ja thënë në sy Getoarit.

“O po boll o boll se na e nxitë” – ishte komenti I Luanës në një nga fotot mjaft artistike të këngëtarit me të cilin besoj shumë prej nesh do binin dakord.

“Ahahah kish vene knej akoma” – I shkruan Getoari duke i bërë edhe një ftesë të sinqertë Luanës.