Getinjo finalizon projektin e ri muzikor, “P9” lasohet së shpejti

Getinjo së shpejti publikon këngën e tij të re.


Derisa vëllai i tij Mozzik po e shijon suksesin e madh të projekteve të reja muzikore, Getinjo e ka në ‘furrë’ këngën e tij të re, shkruan lajmi.net.

“P9”, titullohet projekti i tij më i ri muzikor i cili do të vijë i realizuar edhe me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

P9

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Videoklipi ka përfunduar nga Breshër Studios dhe publikimi i imazheve të para ka nisur. Ajo që bie në sy është se nuk do të ketë një modele por një kukull në klip.