Gjest romantik i Mevlanit, Antonela shpërthen në lot

Antonela u përlot nga dhurata e Mevlanit.


Mevlani dhe Antonela javët e fundit janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Gjatë puntantës së sontme në “Përputhen” u transmetua takimi i radhës i tyre, por nuk munguan as befasitë në studio.

Mevlani i dhuroi një buqetë me trëndafila Antonelës, bashkë me një kartolinë, teksa fjalët që kishte shkruar në të e bënë me lot atë.

Antonela u ndje tejet e emocionuar pas kësaj befasie, ndërsa Mevlani i tha se e meriton atë dhuratë