Gjyshja 49-vjeçare me foto tejet provokuese, tregon gjoksin

Gina Stewart është nënë e 4 fëmijë dhe gjyshe e një mbese. Mirëpo, kjo nuk e pengon yllin që të thyejë rrjetin me foto dhe video mjaft provokuese.

Gjyshja më seksi në botë ka postuar së fundmi në Instagram një nga fotot më provokuese të saj.

Fotoja “topless” është më e pëlqyera deri më sot. Kjo foto mori 12.800 pëlqime brenda 20 orëve.

Komentet pozitive për 49-vjeçaren kanë qenë të shumta.