Gjysten e keni parë të zhveshur por jo edhe të mbuluar me shami, kështu duket

Gjyste Vulaj është mbuluar me shami.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj ndodhet me pushime në Turqi, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit ka ndarë fotografi të ndryshme ndër to edhe prej atyre ku shihet e mbuluar me shami, në një prej xhamive më të frekuentuara atje.

Derisa këngëtaren jemi mësuar ta shohim të zhveshur dhe pa komplekse, interesimi i ndjekësve që ta shohin se si duket me shami në kokë nuk ka qenë i vogël.

Ndër të tjera ajo vazhdon suksesin në muzikë ani pse projekte muzikore me videoklipe publikon shumë pak.