I dashuri misterioz i Anës qenka ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, para pak kohësh ka treguar se është në lidhje dashurie, teksa nuk ka zbuluar më shumë detaje për të dashurin.


Së fundmi, faqja e njohur në rrjetin social “Vipat e Bllokut” kanë publikuar një fotografi të ish-konkurrentes me të dashurin.

Reklamë

Në mbishkrimin e fotografisë thuhet se është Ana dhe Eltoni, e që edhe ky i fundit ka qenë pjesë e këtij emisioni.

Bëhet fjalë për Elton Maksuti, i cili hyri pak muaj para përfundimit të emisionit.

Në fotografinë e publikuar dyshja shihen të shtrirë pranë njëri-tjetrit, teksa Eltoni puth në kokë Anën.