I doli fotoja me një mashkull misterioz në Zvicër, reagon Tayna

Këngëtarja, Doruntina Shala e njohur me nofkën artistike si “Tayna”, ka qenë gjithmonë e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

Por, së fundmi në disa pamje të publikuara nëpër mediat rozë dhe rrjete sociale, artistja shihet nën shoqërinë e një mashkulli.

Lidhur me këtë një reagim e ka bërë edhe vet këngëtarja në një postim të shpërndarë në InstaStory.

Ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet me DJ Dust dhe mashkullin me të cilin u fotografua, i cili njëherësh është pjesë e ekipit të tyre.

“Kapet Tayna me dy meshkuj misterioz”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe djemtë në fjalë.