I sulmohet e shahet keq gruaja Granit Xhakës: Detyrohet ta mbyll Instagramin

Arsenali ka bërë edhe një paraqitje tjetër tejet të dobët.


Por, ajo që la shije shumë të hidhur ishte sjellja e keqe e tifozëve të Arsenalit ndaj kapitenit të ekipit, Granit Xhakës.

Gruaja e Granit Xhakës është detyruar të marrë një vendim pas sulmeve të njëpasnjëshme drejtuar burrit të saj.

Por, përveç Xhakës cak i sulmeve ishte edhe gruaja e saj, Leonita, që si duket ka marrë vendim që ta ‘bllokojë’ Instagramin e saj.

Leonita edhe para incidentit të Xhakës me tifozët këtë të diel, kishte marrë mesazhe fyese dhe kërcënuese në këtë rrjet social.