“Ikim na” thotë Xexi, ai lanson projektin më të ri muzikor

Këngëtari tashmë i njohur për publikun, Xexi, ka lansuar këngën e tij më të re.


Këngë kjo e titulluar “Ikim na”, e cila tanimë ka arritur të marrë pëlqime nga publiku, shkruan Reporteri.net

Ndryshe ai njihet për kreativitetin e tij dhe stilin e veçantë.

Kujtojmë që Xexi ka lansuar edhe projekte të tjera, gjë që ka arritur të mbledhë një numër të madhë të fansave dhe të arrij famë