Ilda Bejleri gjendet në ‘Fadil Vokrri’, tregon lojtarin e preferuar të Kosovës

Gazetarja dhe bukuroshja nga Shqipërisë, Ilda Bejleri, gjendet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe do t’i mbështesë për së afërmi sonte “Dardanët”.


Ajo shpreson që Kosova të fitojë.

“Kam pasur mundësinë ti ndjekë këta djemtë, një barazim fantastik kundër Danimarkës, ia vlente të shijonte çdo sekondë”, tha Ilda.

“Sulmi është i veçantë, Rashicën e përmend gjithmonë në “Zona Gol”, por edhe Muriqi e Zeneli janë të mirë”.

“Pres fitore, ta them me këmbë të mbarë. Kosova është favorite dhe besoj se do të jetë surpriza e këtij Evropiani”, tha Ilda.