Ilda Bejleri “tranon” rrjetin me fotot e fundit

Ilda Beljeri ka sjellur fotografi të reja në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’.


Moderatorja e njohur si në çdo paraqitje erdhi plotë ëmbëlsi, sharmë dhe elegance.

Në një kostum me ngjyrë të zezë, Ilda ka shkëlqyer me pamjen e që reflektonte pozitivitet dhe dukej tejet joshëse.

“Të jetosh është gjëja më e rrallë në botë, shumë njerëz vetëm ekzistojnë” ka shkruar Ilda përkrah imazhit.