Ish-Miss Shqipëria zbulon shumë në fustanin e bardhë dhe pa të brendshme

Ish-Miss Shqipëria i ka provokuar keq ndjekësit e saj.


Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, nuk po ndalet me publikimin e fotove provokuese, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj, aty ku është më shumë aktive, modelja i ka publikuar disa foto të reja në të cilat duket po ashtu seksi.

 

 

View this post on Instagram

 

Elsa who? 🦢

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

E veshur me një fustan të bardhë, ajo në njëfarë mënyre ka treguar se nuk ka veshur fare të brendshme.

Kjo nuk është hera e parë që Trejsi shfaqet e tillë.