Jennifer Lopez, një 49 vjeçare që të lë pa mend me këtë foto

Jennifer Lopez, një 49 vjeçare që të lë pa mend me format e saj të trupit.


Në një fotografi të publikuar së fundmi, ajo duket fenomenale veshur me bikini ngjyrë rozë neon, ku i shihet secili detaj i linjave super sexi të saj.

Këngëtarja dhe aktorja e famshe ka bërë postimin e kësaj fotografije në Instagram, teksa po bëhej gati për një ditë tjetër në xhirimet e filmit të saj më të ri “Hustlers”.

“Daily Mail”, shkruan se i fejuari i saj Alex Rodriquez është çmendur kur e ka parë postimin e J.LO., ai ka reaguar duke i dërguar asaj një seri zjarresh dhe emoje zemrash një koment në postim. /Reporteri.net