Jessie J vazhdon me paraqitjet e saj në formën më të mirë

Këngëtarja e njohur angleze, Jessica Ellen Cornish, apo siç njihet me emrin artistik “Jessie J”, është mjaft e suksesshme në muzikë.


E lindur dhe e rritur në Londër, ajo e ka filluar karrierën e saj në moshën 11 vjeçare, duke arritur suksese të mëdha me këngët që ka sjellë, shkruan Indeksonline.

Në paraqitjen e saj të fundit, permes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, ajo e ka dëshmuar se edhe përkundër se ka mbushur 32 vite, vazhdon të jetë një femër mjaft atraktive.

Format e sa trupore në formë të mirë dhe bukura që e karakterizon, e bëjnë atë një femër mjaft të pëlqyer dhe të ndjekur nëpër rrjetet sociale.