Kejvina poston foto hot dhe provokon ndjekësit: Ju pëlqejnë të brendshmet?

Kejvina Kthella është ndër vajzat më të bukura shqiptare.


Çdo postim i saj, veçanërisht çdo foto që publikon në rrjetet sociale merr vëmendjen e publikut.

Njëjtë ka ndodhur edhe sot kur bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto me bikini të zeza, ndërsa ka pyetur ndjekësit se “A ju pëlqejnë”, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë se Kejvina kohë më parë kishte pozuar për markën e njohur “Guess”. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Who likes my outfit? ? Follow: @LFY.SHOP for bling ?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on