Kejvina vendosi t’i lë pa gjumë meshkujt me postimin e fundit

Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit.


Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit e saj sërish me një foto ku në fokus kishte vënë linjat e përsosura.

Bukuroshja nga Shqipëria ka ndarë një tjetër imazh nga fotosesioni i fundit, ku kësaj radhe shihet e ulur mbi disa libra dhe me një shikim vrastar nuk të lë mundësi tjetër përveç se të thuash ‘Po’.

Këtë e thotë edhe vet modelja në mbishkrimin bërë “Po apo Po”.

 

View this post on Instagram

 

yes or yes????

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on