Këngëtari shqiptar futet në Big Brother dhe i këndon Monikës këngën e bërë për të

Elgit Doda ka qenë këngëtari shqiptar i cili është futur në Big Brother VIP për të surprizuar Donald Veshjan.

Por, krahas tij, Monika Lubonja ka disa ditë që kërkon nga ai që t’ia bëjë një këngë për të dhe parashutistin që sjell banderolat në shtëpinë e Big Brother VIP, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Pasi këndoi një këngë për Donaldin, Elgiti zbuloi edhe suprizën edhe për Monikën.

“Piloti i zemrës”, mban titullin kënga që këngëtari shqiptar e këndoi para banorëve dhe publikut të Big Brother VIP, derisa Monika e shijoi pafund këtë moment./Reporteri.net/