Kështu nuk e kemi parë asnjëherë, Vlora Çitaku shfaqet tejet joshëse në bikine

Ambasadorja e shtetit të Kosovës Vlora Çitaku është duke shijuar pushimet.


Ajo po ndan postime të shumta me ndjekësit në rrjete sociale.

Në ‘Instastory‘, ajo ka ndarë me ndjekësit postime duke shijuar atmosferën me miqt  e saj në bregdet.

Ajo se çka ka renë në sy më shumë, ishte se Vlora kishte dal në bikine gjë kjo që nuk e kemi parë asnjëherë dhe ajo po duket shumë bukur.

Shikoni imazhet: