Kika tregon vendin më të çuditshëm ku ka bërë seks: Kishim frikë se mos po na sheh dikush

Kreshnik Husaj i njohur ndryshe si Kika është i ftuari i radhës në emision ‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetes Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini.


Autori i emisionit ‘It’s My Love’ ka zënë shtratin e emisionit në rubrikën “Në shtrat me..”, dhe ka rrëfyer vendin më të çudtishëm ku ka bërë seks, shkruan Reporteri.net

Kika tregon në detaje se si ndodhi ngjarja dhe madje tha se kishte frikë të madhe se mos po i sheh dikush.

Mes tjerash, Kika në emision ka treguar edhe fytyrën publike me të cilën do ta ndante shtratin si dhe se për kë do të votojë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Më poshtë e keni emisionin e plotë. /Reporteri.net/