Kim Kardashian rrëfen se si vidhte dikur në dyqane

Sot motrat Kardashian janë milione dhe mund të blejnë gjithçka që duan, por dikur gjërat ishin ndryshe.


Kim Kardashian ka rrëfyer se kur ishin adoleshente, ajo dhe motra e saj Khloe kanë vjedhur një palë syze “Dior” në një dyqan.

38-vjeçarja theksoi se ato u shpallën të pafajshme nga ligji për çështjen, por syzet i kanë mbajtur kujtim edhe sot e kësaj dite.

“Ne ishim në Hawaii dhe pamë dyqanin Christian Dior dhe askush nuk punonte atje … Ishte bosh dhe Khloe me të vërtetë i donte syzet Dior, kështu që i mori ato dhe ne u larguam”, tregoi Kim, përcjell GSH.

Khloe qeshte teksa kujtonte këtë episod aspak të këndshëm, ndërsa u shpreh se ende i ka syzet që ka vjedhur.