Kjo është thirrja e Bebe Rexhës për të gjithë lidhur me koronavirusin

Këngëtarja me origjinë Shqiptare Bebe Rexha e cila e ka shprehur publikisht problemin e saj me shëndetin metal, ka bërë një status në “Twitter”, ku i kujton fansave një frazë nga kënga e saj “I’m a mess”.


Kjo këngë i përshtatet më së miri situatës, ku e gjithë bota po lufton me koronavirusin.

“Çdo gjë do të shkojë mirë, çdo gjë do të jetë në rregull – kjo është ajo që terapistët e mi thonë”, shkroi artistja 30-vjeçare në Twitter.

Bebe i këshilloi fansat e saj që të mos përhapin panik dhe të përpiqen jenë të qetë me veten.