Kjo fytyrë publike ishte i dashuri i Bora Zemanit, kanë edhe një djalë bashkë

Prezantuesja e emisionit më të shikuar të momentit ‘Përputhen’, tash e sa kohë është më e përfolura në mediat rozë.


Duke pasur një trup fantastik, Bora merr gjithmonë vëmendje për fotot e saj të cilat i publikon në llogarinë e saj Instagram.

Por, pak e dinë se Bora Zemani më parë ka qenë duke bashkëjetuar me dj më të njohur të vendit, me të cilin e ka edhe një djalë të quajtur Albor.

Është dj Vin Veli.

Bora dhe Vin Veli i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, ku Bora e ka pranuar se tashmë është në një romancë me aktorin Donald Veshaj.