Kjo nuk pritej! Ronela Hajatin e ftojnë në emisionin e famshëm ndërkombëtar!

Ronela Hajati është një ndër vajzat më popullore në showbizin në shqiptar, kjo si për shkak të këngëve dhe videoklipeve të saj mjaft tematike dhe provokuese njëkohësisht, si për jetën e saj private, por mbi të gjitha për karakterin e saj e të folurën pa dorashka.


Dhe ashtu siç ka njoftuar para disa ditësh, Ronela Hajati është drejt rrugës për t’u bërë e famshme ndërkombëtarisht. Këngëtarja shqiptare është e ftuara e radhës në emisionin portugez “Quem sou eu?” e këtë e ka bërë të ditur vetë Ronela dhe moderatorja e emisionit.

Kjo e fundit ka shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet Ronela teksa thotë: “Përshëndetje të gjithëve! Unë jam Ronela Hajati dhe jam e ftuara e radhës në programin ‘Quem SOU eu?’ të Luciana Abreu. Kështu që na ndiqni!”