Kur nis me provokime, Era s’ndalet me pak

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, e ka nisur suksesshëm vitin 2019 me disa projekte muzikore.

Muaj më parë, ajo solli një bashkëpunim me Dimitri Vegas dhe Like Mike, këngën “Selfish”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Ndërkohë, e njëjta ka paralajmëruar se më 19 prill do të sjellë duetin më të ri me motrën e saj, Norën, një këngë e cila titullohet “Nuk e di”, përcjell Telegrafi.

Era vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Era ka publikuar për ndjekësit një fotografi mjaft atraktive dhe provokuese.