Kush tha që Kimi është veq operacione? Me këtë foto ia mbyllë gojën ‘hejterave’

Ajo është padyshim njëra ndër femrat më të përfolura në mediat rozë.


Kim Kardashian është ndër femrat më seksi në botë, ndoshta jo krejt për shkak të ndërhyrjeve estetike, por edhe për shkak të palestrës, shkruan Reporteri.net

Ajo ushtron pothuajse gjatë tërë vitit për t’i formësuar linjat e saja dhe për t’i mbajtur në formë ato.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale duke reklamuar të pasmet e saja ‘bombastike’, duke ia bashkëngjitur një shkrim.

“Ne jemi kthyer në palestër fort! Mund të them se çdo 6 muaj unë pushoj dy javë nga ngritja e peshave. Ndonjëherë ju keni nevojë për një pauzë që të rimbushni bateritë dhe të relaksoheni, por pastaj më mungon shumë kjo dhe ndjehem shumë mirë të rikthehem përsëri”, ka shkruar superylli amerikan./Reporteri.net/