Ky person është lumturia e Morena Tarakut

Këngëtarja Morena Taraku nuk lë rast pa treguar sa e lidhur është me babain e saj.


Ajo shpesh në rrjetet sociale publikon foto me të, duke treguar se e ka personin më të dashur në jetë.

Njëjtë ka bërë dhe së fundmi. Ajo në Instagram ka publikuar një foto të babait të saj, ndërsa ka shkruar: “Lumturia ime”, trasnmeton Reporteri.net.

Kujtojmë se ka vite që Morena ka mbetur pa nënën e saj, të cilës ia dedikoi edhe një këngë me titull “Lule”.

Morena ka kohë që është zhvendosur në Turqi. /Reporteri.net/.