Labi: Bleronën e Visarin e ‘1 Kafe prej Shpisë” unë i kam rritur

Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi – Labi, ka folur për ish-kolegët e tij në RTV21.


Në emisionin ‘SHOW TIME’, Labi ka thënë se Blerona Zeqirin dhe Visar Kalludrën i ka rritur vetë ai, shkruan Reporteri.net.

Se çka thotë tjetër për ta, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

 Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.
/Reporteri.net