Labi flet për kohën kur e braktisi RTV21-shin: Në fillim shkoja gabimisht atje në punë

Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi – Labi, ka folur për kohën kur ka punuar për 17 vite në RTV 21.


Për emisionin ‘SHOW TIME’ Labi ka rrëfyer edhe kohën kur e braktisi punën në këtë televizion dhe ka treguar se a i mungon ai vend, shkruan Reporteri.net.

Në videon e mëposhtme mund ta ndiqni rrëfimin e tij se si shkonte gabimisht në zyrat e 21-shit, pasi e la punën aty.

 Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net