Lana Del Rey shfaqet pa grim

Ajo është një nga këngëtaret më të famshme në botë. Lana Del Rey ka shkëlqyer me bukurinë e saj natyrale pasi këngëtarja u shfaq pa grim derisa po shkonte në kishë në Beverly Hills.


Përveç që ajo u shfaq pa grim, 33-vjeçarja ishte parë e veshur mjaft thjesht me pantallona të shkurtër dhe një xhemper ngjyrë kremi.