Ledri dhe Stresi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin vallë dy reperët?

Prej disa kohësh Stresi dhe Ledri kanë lënë pas të gjitha problemet dhe mosmarrëveshjet që kanë pasur.


Së fundmi dy reperët më të dashur për publikun shqiptar kanë publikuar në llogaritë e tyre momente krah njëri-tjetrit.

Ata shfaqen të qeshur duke mos zbuluar asnjë detaj se cila ka qenë arsyeja që i ka bërë bashkë.

A do të sjellin ndonjë bashkëpunim apo janë takuar thjesht miqësisht mbetet për t’u parë në vazhdim.