Linda Halimi bëhet nënë

Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë, transmeton Reporteri.net.

Ky është fëmija i parë i Halimit me reperin amerikan, Davon Edwards.

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë me vajzë”, ka shkruar Edwards në Facebook teksa ka shtuar se gruaja e tij është mirë.