“Liria ka emër”, Mozzik konfirmon pjesëmarrjen në protestën e 2 prillit

Edhe reperi i njohur Mozzik, mbrëmjen e sotme ka bërë të ditur se do ti bashkohet protestës së 2 prillit.

Kjp protestë është në mbështetje të luftës së UÇK-së dhe ish-krerëve të saj, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi dhe bashkëluftëtarët e tyre.

Lajmin e bëri të ditur vet reperi përmes një foto në “Instastory”.

“Edhe un jom aty!”, shkroi ai