Loredana dhe Mozzik arrijnë në Prishtinë (Pamje me video nga aeroporti)

Mozzik dhe Loredana kanë arritur në Prishtinë.


Në Aeroportin e Prishtinës, kanë arritur dy reperët nga Bazeli i Zvicrës.

Loredana dhe Mozzik kanë refuzuar të prononcohen për media, duke u larguar shpejt nga Aeroporti.

Ata po i priste një furgon dhe me ta ishte edhe vajza e tyre gjashtëmuajshe.

Reperja me origjinë kosovare, Loredana Zefi, u arrestua, e më pas u lirua, dje nga autoritetet zvicerane, në Luzern.  Ajo po dyshohet për marrjen e 900 mijë franga nga një çift, përmes mashtrimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reporteri.net (@reporteri.media) on