Loredana shfaqet me stil unik të veshjes dhe flokëve teksa pozon mbi veturë në Francë

Loredana ka sjellë risi.


Rep artistja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër është një nga këngëtaret më të zhurmshme në shoubizzin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive dhe e angazhuar në karrierën e saj ku shpesh sjellë projekte e bashkëpunime të cilat i pëlqehen edhe nga të huajt.

Së fundmi, Lori ndodhet në Francë për përgatitje të projektit të ri muzikor ani pse ende nuk ka dhënë detaje.

Vëmendje mori stili i saj i veshjes po ashtu dhe rregullimi i flokëve bashkë me grim unik teksa pozoi sipër veturës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Ndryshe kënga e fundit është “Oh Digga” në bashkëpunim me Mozzikun