Luana veshur me fustan ngjyrë vjollce, mahnit me dukjen në setin e ri fotografik

Këngëtarja ka mahnitur me paraqitjen e fundit.


Luana Vjollca vazhdimisht di se si t’i mbajë aktiv fansat e saj me postime të ndryshme.

Dhe, sot ka publikuar foto të reja në të cilat është shfaqur me stil dhe atraktive me fustanin e saj ngjyrë vjollce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

“Luanesh ngjyre Vjollce”, shkroi në përshkrimin e postimit të sapo publikuar.

Ndryshe, moderatorja vazhdon të mbetet një nga emrat e komentuar në media rozë.