Lumi B baba për herë të dytë? Detaji që ngjalli dyshimet

Kudo në rrjet po përflitet se bashkëshortja e Lumit B, Miranda mund të jetë në pritje të ëmbël. Dyshimet kanë lindur nga një postim i saj në rrjete sociale.


Teksa ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory, Miranda është pyetur nëse ka menduar për një fëmijë të dytë.

Ajo është përgjigjur e bindur se tani është pikërisht koha e duhur.

“Po lam menduar dhe tani është koha për të bërë një bebush”, ka shkruar bashkëshortja e reperit. Megjithatë nuk dihet ende nëse kjo është vetëm një dëshirë apo bebi është nisur.

.