Majk dhe Butrint Imeri publikojnë “Sa gjynah”

Majk dhe Butrint Imeri janë ndër artistët më të kërkuar në tregun e muzikës në Kosovë.


Ata janë bërë bashkë për të realizuar një projekt i cili pritet të bëjë “Boom” jo vetëm në tregun shqiptar, shkruan Reporteri.net

Kënga quhet “Sa gjynah” dhe është realizuar nga Rrzon, ndërsa tekstin e këngës e kanë bërë vet këngëtarët.

Ky është bashkëpunimi i parë i këngëtarëve./Reporteri.net