Majk tregon nëse është në lidhje me Era Istrefin

Majk e ka dhënë përgjigjen e shumëpritur më në fund.


Reperi Majk gjatë një interviste të fundit për ‘Xing’ ka folur edhe për kologen e tij Era Istrefin.

I pyetur nga dikush prej fansave nëse ka qenë në lidhje me Erën pasi në një intervistë parë ka deklaruar se kënën ‘S’jena mo’ ia ka dedikuar asaj, Majk e dha përgjigjen e prerë.

Ai ka treguar se mes tij dhe Erës ka vetëm me shoqëri dhe pyetjen që ia parashtruar e mori me shumë humor.

“Me motrën e saj kam pas një bashkëpunim në të kaluarën. Ajo është nga Prishtina dhe unë
nga Prishtina dhe njihemi nga rrethi i ngushtë. Njihemi prej kohësh, por shoqërisht”, tha ai.