Marina Vjollca kujton pushimet luksoze me Getin: Mendjen e kam atje

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, vitet e kaluara shijonte pushimet luksoze me Getoar Selimin.


Mirëpo sivjet duket se akoma nuk kanë zgjedhur vendin e tyre të preferuar dhe duket se e gjithë kjo si pasojë e pandemisë.

Megjithatë duket se nuk do të shkojë larg pasi Marina qenka përmalluar për pushime dhe i ka kujtuar ato në Honolulu.

“Une me mend jam ne Honolulu, po ju?🤪”, ka shkruar Marina pranë postimit.

 

View this post on Instagram

 

Une me mend jam ne Honolulu, po ju?🤪

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on