Marina Vjollca merr vëmendjen e fansave me dekoltenë e hapur

Marina Vjollca është ndër prezantueset më të preferuar për audiencën e gjerë.


Bukuroshja bionde përmes rrjeteve sociale shpesh sjell të pathëna nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Sikurse çdo javë tjetër, edhe kësaj radhe Marina ka publikuar setin e ri fotografik.

Ajo u pa e veshur me një fustan, dekolteja e të cilit i vinte bukuroshes në pah gjoksin e formësuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Po ashtu këmbët e tonifikuara u theksuan në kamerë, teksa ajo merrte lëvizje të ndryshme.

Flokët i kishte më me volum në këtë paraqitje, kurse makijazhi ishte i realizuar mjaft profesionalisht.

Theksojmë se se Marina është e angazhuar me emisionin e saj, që quhet “Klanifornia”.