Marina Vjollca takon reperin e famshëm amerikan, publikon foton

Marina Vjollca do të kthehet së shpejti në ekran, por ndërkohë ka ndarë me fansat diçka që askush më parë nuk e dinte.


Disa muaj më parë çifti shumë i komentuar, Marina dhe Geti ndodheshin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku morën pjesë edhe në evente të rëndësishme duke pasur fatin të takojnë VIP-a me famë botërore.

Ditën e sotme Marina me anë të një fotoje të postuar në Instastory, ka zbuluar se është takuar edhe me reperin e famshëm amerikan, Tyga.