Mihrija dhe Naimi 29 vjet martesë, publikojnë pamje nga dasma

Mihrija dhe Naimi janë ndër çiftet më të dalluar në showbizin kosovar, ku duket se vetëm po rinohen.


 

Duke qenë emra të njohur, shumicën e kohës qëndrojnë në krye të mediave rozë.

Sot, për ata ka qenë një ditë e rëndësishmë ku çifti kanë festuar 29 vjetorin e martesës.

Këto plot 29 vite ata kanë kaluar vetëm ditë të mira me raportin superior që kanë me njëri tjetrin.

Në momentet që i ka ndarë Mihrija shihet që ajo ka qenë një nuse e dalluar dhe shumë e lezetshme.

Theksojmë, dyshja vazhdojnë të jenë të lumtur bashkë me djalin e tyre Platonin.