Miley Cyrus njofton fansat për datën e publikimit të këngës së re

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka njoftuar se këtë muaj do të lansojë këngën e re “Midnight Sky”.


Artistja përmes llogarisë Instagram dhe Twitter ka zbuluar se projekti më ri do të publikohet më 14 gusht.

“E di se ndjeheni sikur po prisni përgjithmonë, por jo më. Ajo është këtu më në fund”, tha Cyrus.


“Kënga ime e re Midnight Sky, 14 gusht”, shtoi 27 vjeçare duke ia bashkangjitur ‘link-un’ ku mund ta presin atë.

Në anën tjetër, krijuesja e hitit “Wrecking Ball” akoma nuk ka zbuluar datën e publikimit të albumit të saj të ri.