Moderatorja shqiptare në lidhje me futbollistin e Kombëtares

Ka kohë që po qarkullon lajmi se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla është në një lidhje me futbollistin kosovar Eros Grezda.


Kanë qarkulluar edhe fotografi të dyshes së bashku që e kanë shtuar edhe më shumë dyshimet për një romancë mes tyre.

Në emisionin sportiv në Top Channel, pjesë e të cilit është edhe Nevina, ka marrë një provokim nga kolegu i saj i cili e përmendi Eros Grezdën.

Reagimi i saj ishte mjaft interesant dhe e bëri edhe më të dyshimtë situatën.