Momenti kur 14 tupana ndezin dasmën e djalit të Remzies

Gezime Krasniqi mbrëmë u kurorëzua me martesë me djalin e këngëtares së famshme Remzie Osmani, Hamzën.


Çifti tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e tyre.

E kur çifti hyri në sallën e dasmës, aty atmosfera u ndez nga 14 tupana të cilët rrethuan çiftin duke krijuar melodi dhe atmosferë fantastike.