Morena si gjithë, në momentin që i mungon vëmendja e publikut – pozon e zhveshur

Morena Taraku i ka hequr të gjitha për një foto artistike.


Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, i ka habitur të gjithë me postimin e fundit të bërë në Instagram.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme ndërsa gjoksin e ka mbajtur me duar.

Këngëtarja duket joshëse në imazhin e postuar dhe nuk është kjo hera e parë që e ka marrë vëmendjen e ndjekësve dhe mediave.