Morena Taraku shfaqet provokuese nga Dubai

Këngëtarja tashmë e disa ditë po kalon pushimet në Dubai.


Tek postimi i fundit i saj në rrjetin social Instagram ajo shfaqet shumë provokuese gjatë kohës që po shijon ditët e nxehta, shkruan Reporteri.net.

’55 gradë’ është mbishkrimi mbi foton ku mori shumë komente nga ndjekësit e saj.


Morena në këtë postim shfaq linjat perfekte trupore të saj, në një pal bikini të zeza së bashku me një palë syze dhe bizhuteri prej ari.