“Mos i ngjani”, Lediana “thumbon” publikisht Mevlanin

Lediana e ‘thumboi’ përmes një postimi Mevlanin.


Lediana dhe Mevlani janë dy konkurrentët e “Përputhen”, të cilët kanë zhvillluar disa takime bashkë dhe kanë shprehur pëlqimin për njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Lediana përmes një postimi njoftoi për një “Giveaway” që po e bën ai, por nuk hezitoi t’i hidhte disa kunja edhe në atë rast.

“Nxitoni të bëheni pjesë e lojës dhe mos i ngjani Mevlanit, po ndajeni mendjen se keni super dhurata”, ka shkruar Lediana.